HT Prva liga, Utakmice, Vijesti

Već u prvoj minuti susreta Cibalia je dobila priliku stići do prvog pogotka i vodstva nakon što je glavni sudac pokazao na bijelu točku. Nažalost, to ne uspijeva iskoristiti Ivan Galić koji gađa pored okvira vrata.

Nebeskoplavi su u nastavku imali više dobrih prigoda, prijetili gostima i tražili pogodak, a on je stigao na samom isteku prvog dijela. Ante Kordić je ubacio loptu s desne strane, a između gostujućih igrača na pet metara od vratara Mrmića dočekuje ju Marko Dabro i glavom pogađa za veliko veselje na stadionu.

U nastavku se igralo izjednačeno, a u 73. minuti susret je prelomio Josip Barišić svojim drugim pogotkom u dresu Cibalije. Još jednom je asistent bio Ane Kordić koji vraća povratnu loptu, na nju dolazi Barišić i pogađa mrežu Intera.

Konačnih 3:0 postavlja Ivan Miličević u sudačkoj nadoknadi nakon što ga je odlično uposlio Marko Karamarko.

Strijelci: 1:0 Marko Dabro(45′), 2:0 Josip Barišić(73′), 3:0 Ivan Miličević(90.)

HNK Cibalia: Šubarić, Rubić, Soldo, Peričić(od 85′ Karaula), Karamarko, Plum, Mrdeša, Kordić, Galić, Dabro(od 63′ Vitaić), Barišić(od 76′ Miličević)
Trener: Davor Rupnik

NK Inter: Mrmić, Blažević(od 46′ Ljubanović), Mamić, Komorski, Grgić, Vukčević(od 62′ Vukmanić), Obeng(od 76′ Šiljić), Šarić, Bosec, Rak, Mazalović
Trener: Samir Toplak