HT Prva liga, Utakmice, Vijesti

Nakon reprezentativne stanke naša momčad je dočekala Lokomotivu u izuzetno važnom susretu 27. kola HT Prve lige i bez pobjede, nažalost, ostala tek u posljednjoj minuti susreta. Bio je to debitantski nastup novog trenera Davora Rupnika na klupi Cibalije.

Iako su gosti susret nešto bolje otvorili susret, do vodstva prva dolazi Cibalia. Rubić je ubacio s lijeve strane, na drugoj vratnici Muženjak spušta loptu za Kordića, a on iz neposredne blizine pogađa mrežu gostiju.

Bio je to rezultat koji se prvo održao do poluvremena, a zatim i do 90. minute kada trenutak nepažnje koristi Denis Kolinger i postavlja konačnih 1:1.

Našoj momčadi sada slijede još dva domaća susreta, a prvi je na rasporedu u petak kada će u Vinkovcima gostovati Inter.

HNK Cibalia – NK Lokomotiva 1:1

Strijelci: 1:0 Ante Kordić(18′), 1:1 Denis Kolinger(90′)

HNK Cibalia: Šubarić, Rubić, Soldo, Ikić, Karamarko, Muženjak, Mrdeša(od 53′ Vojković), Plum, Galić(od 72′ Miličević), Kordić(od 85′ Peričić), Barišić
Trener: Davor Rupnik

NK Lokomotiva: Hendija, Datković, Knežević(od 62′ Babić), Majer, Havojić(od 46′ Krajinović), Kolinger, Kastrati(od 82′ Hujber), Karačić, Burić, Majstorović, Krstanović
Trener: Goran Tomić