Prijateljske utakmice, Utakmice, Vijesti

U sklopu 4. izdanja Arena Cupa momčad Cibalije danas je odigrala svoj prvi susret ovih zimskih priprema. Protivnik je bila Lokomotiva koja je na kraju i upisala pobjedu.

Već na predahu sastav iz Zagreba imao je dva pogotka prednosti. Prvi je postigao Denis Kolinger u 22. minuti susreta nakon što je poslije udarca iz kuta ostao usamljen na petercu Cibalije, a jedanaest minuta kasnije vodstvo Lokomotive povećao je Ivan Krstanović.

Cibalia nije bila lošiji protivnik pa u 63. minuti preko Marka Mlakića dolazi do smanjenja zaostatka, ali samo dvije minute kasnije Krajinović postavlja konačnih 1:3.

Svoj pogled na današnji susret ponudio je i trener Mladen Bartolović: Nikada nije lijepo izgubiti. Međutim, smatram da rezultat u pripremnim utakmicama nije mjerilo. Ono što smatram bitnim jest da pokušamo kroz ovakve utakmice ispraviti neke stvari s kojima smo imali problema u prvenstvu. Hoćemo li u tome uspjeti i do kuda ćemo doći, vidjet ćemo na početku nastavka prvenstva. Danas je bilo dobrih stvari i to je ono što me raduje, a bilo je i lošijih na kojima ćemo raditi kroz nadolazeće treninge i utakmice.

Cibalia će drugi susret svoje grupe odigati u četvrtak kada će protivnik biti Zrinjski iz Mostara.

HNK Cibalia – NK Lokomotiva 1:3

Strijelci: 0:1 Kolinger(22′), 0:2 Krstanović(33′), 1:2 Mlakić(63′), 1:3 Krajinović(65′)

Cibalia: Brkić, Rubić, Ikić, Peričić, Karamarko, Plum, Muženjak, Vitaić, Kordić, Galić, Dabro
Pričuve: Šubarić, Soldo, Zgrablić, Oršolić, Mrdeša, Mlakić, Tomašević, Marić, Mamić, Križanović, Filipović
Trener: Mladen Bartolović

Lokomotiva: Šemper, Musa Ivanušec, Knežević, Radonjić, Majer, Barić, Kolinger, Šunjić, Majstorović, Krstanović
Pričuve: Hendija, Datković, Antunović, Valentić, Chago, Kastrati, jakić, Burić, Olujić, Krajniović, Havojić
Trener: Goran Tomić