Škola nogometa, Utakmice, Vijesti

Pioniri i kadeti našeg kluba jučer i danas su odigrali po dvije prvenstvene utakmice, spojivši tako gostovanja kod Solina i Šibenika.

Pioniri su sa Šibenčanima odigrali bez pobjednika. Momčad trenera Jelinića povela je preko Alena Kamenickog pred sam kraj prvog dijela, a domaćin uzvraća pred sam kraj susreta kada konačnih 1:1 postavlja Ivan Laća.

Danas su upisali težak poraz nakon što je Solin čak šest puta pogađao mrežu vratara Sitara. Već na odmoru je bilo 4:0 za domaćina koji je brzo riješio pitanje pobjednika, a tek u 68. minuti jedini pogodak za Cibaliju postiže Karlo Morovičanin.

Mini turneja u Dalmaciji uspješnija je bila za kadete trenera Sesara koji su jučer zahvaljujući pogotku Brune Cindrića s minimalnim rezultatom slavili protiv Šibenika, dok su se danas morali zadovoljiti jednim bodom.

Već u šestoj minuti susreta u Solinu našim kadetima vodstvo donosi Ivo Tuček, a minutu prije odlaska na predah konačnih 1:1 postavlja Nikola Kušeta.