Vijesti

Kolo 1
16.08.2019 17:30 Sesvete, Sesvete – HNK Cibalia š.d.d.
16.08.2019 20:00 Čakovec, Međimurje – HNK Orijent 1919
17.08.2019 17:30 Solin, Solin – Hrvatski Dragovoljac
17.08.2019 17:30 Šibenik ,Šibenik s.d.d. – HNK Hajduk
17.08.2019 17:30 Zagreb, Kustošija – Dugopolje
18.08.2019 17:30 Zagreb, GNK Dinamo II – Osijek II s.d.d.
18.08.2019 17:30 Bijelo Brdo, BSK – Rudeš
18.08.2019 17:30 Zmijavci ,Croatia – Dubrava Tim Kabel

 

Kolo 2

23.08.2019 17:30 Siget, Hrvatski Dragovoljac – Međimurje
23.08.2019 17:30 Sesvete, Sesvete – Solin
24.08.2019 17:30 Vinkovci, HNK Cibalia š.d.d. – Dubrava Tim Kabel
24.08.2019 17:30 Dugopolje ,Dugopolje – Croatia
24.08.2019 17:30 Rijeka, HNK Orijent 1919 – GNK Dinamo II
25.08.2019 17:30 Split, HNK Hajduk II – Kustošija
25.08.2019 17:30 Zagreb ,Rudeš – Šibenik s.d.d.
25.08.2019 17:30 Osijek, Osijek II s.d.d. – BSK

 

Kolo 3

30.08.2019 17:00 Zagreb, Dubrava Tim Kabel – Dugopolje
30.08.2019 20:00 Čakovec ,Međimurje – Sesvete
31.08.2019 17:00 Solin, Solin – HNK Cibalia š.d.d.
31.08.2019 17:00 Šibenik, Šibenik s.d.d. – Osijek II s.d.d.
31.08.2019 17:00 Zagreb, Kustošija – Rudeš
01.09.2019 17:00 Zagreb, GNK Dinamo II – Hrvatski Dragovoljac
01.09.2019 17:00 Bijelo Brdo, BSK – HNK Orijent 1919
01.09.2019 17:00 Zmijavci, Croatia – HNK Hajduk II

 

Kolo 4

13.09.2019 16:30 Siget, Hrvatski Dragovoljac – Bijelo Brdo BSK
13.09.2019 16:30 Sesvete, Sesvete – GNK Dinamo II
14.09.2019 16:30 Vinkovci, HNK Cibalia š.d.d. – Dugopolje
14.09.2019 16:30 Rijeka, HNK Orijent 1919 – Šibenik s.d.d.
14.09.2019 16:30 Solin, Solin – Međimurje
15.09.2019 16:30 Split, HNK Hajduk II – Dubrava Tim Kabel
15.09.2019 16:30 Zagreb, Rudeš – Croatia
15.09.2019 16:30 Osijek, Osijek II s.d.d. – Kustošija

 

Kolo 5

18.09.2019 16:30 Zagreb, GNK Dinamo II – Solin
18.09.2019 16:30 Bijelo Brdo, BSK – Sesvete
18.09.2019 16:30 Šibenik, Šibenik s.d.d. – Hrvatski Dragovoljac
18.09.2019 16:30 Zagreb, Kustošija – HNK Orijent 1919
18.09.2019 16:30 Zmijavci , Croatia – Osijek II s.d.d.
18.09.2019 16:30 Zagreb, Dubrava Tim Kabel – Rudeš
18.09.2019 16:30 Dugopolje, Dugopolje – HNK Hajduk II
18.09.2019 19:00 Čakovec, Međimurje – HNK Cibalia š.d.d.

 

Kolo 6

21.09.2019 16:30 Vinkovci, HNK Cibalia š.d.d. – HNK Hajduk II
21.09.2019 16:30 Rijeka, HNK Orijent 1919 – Croatia
21.09.2019 16:30 Siget, Hrvatski Dragovoljac – Kustošija
21.09.2019 16:30 Sesvete, Sesvete – Šibenik s.d.d.
21.09.2019 16:30 Solin, Solin – BSK
21.09.2019 19:00 Čakovec, Međimurje – GNK Dinamo II
22.09.2019 16:30 Zagreb, Rudeš – Dugopolje
22.09.2019 16:30 Osijek, Osijek II s.d.d. – Dubrava Tim Kabel

 

Kolo 7

27.09.2019 16:00 Zagreb, Dubrava Tim Kabel – HNK Orijent 1919
28.09.2019 16:00 Šibenik, Šibenik s.d.d. – Solin
28.09.2019 16:00 Zagreb, Kustošija – Sesvete
28.09.2019 16:00 Dugopolje, Dugopolje – Osijek II s.d.d.
29.09.2019 16:00 Zagreb, GNK Dinamo II – HNK Cibalia š.d.d.
29.09.2019 16:00 Bijelo Brdo, BSK – Međimurje
29.09.2019 16:00 Zmijavci ,Croatia – Hrvatski Dragovoljac
29.09.2019 16:00 Split, HNK Hajduk II – Rudeš

 

Kolo 8

02.10.2019 15:30 Vinkovci, HNK Cibalia š.d.d. – Rudeš
02.10.2019 15:30 Osijek, Osijek II s.d.d. – HNK Hajduk II
02.10.2019 15:30 Rijeka, HNK Orijent 1919 – Dugopolje
02.10.2019 15:30 Siget, Hrvatski Dragovoljac – Dubrava Tim Kabel
02.10.2019 15:30 Sesvete, Sesvete – Croatia
02.10.2019 15:30 Solin, Solin – Kustošija
02.10.2019 15:30 Zagreb, GNK Dinamo II – BSK
02.10.2019 19:00 Čakovec, Međimurje – Šibenik s.d.d.

 

Kolo 9

05.10.2019 15:30 Šibenik, Šibenik s.d.d. – GNK Dinamo II
05.10.2019 15:30 Zagreb, Kustošija – Međimurje
05.10.2019 15:30 Zagreb, Dubrava Tim Kabel – Sesvete
05.10.2019 15:30 Dugopolje, Dugopolje – Hrvatski Dragovoljac
06.10.2019 15:30 Bijelo Brdo, BSK – HNK Cibalia š.d.d.
06.10.2019 15:30 Zmijavci, Croatia – Solin
06.10.2019 15:30 Split, HNK Hajduk II – HNK Orijent 1919
06.10.2019 15:30 Zagreb, Rudeš – Osijek II s.d.d.

Kolo 10

18.10.2019 15:00 Siget, Hrvatski Dragovoljac – HNK Hajduk II
18.10.2019 15:00 Sesvete, Sesvete – Dugopolje
18.10.2019 18:00 Čakovec, Međimurje – Croatia
19.10.2019 15:00 Vinkovci, HNK Cibalia š.d.d. – Osijek II s.d.d.
19.10.2019 15:00 Rijeka, HNK Orijent 1919 – Rudeš
19.10.2019 15:00 Solin, Solin – Dubrava Tim Kabel
20.10.2019 15:00 Zagreb, GNK Dinamo II – Kustošija
20.10.2019 15:00 Bijelo Brdo, BSK – Šibenik s.d.d.

 

Kolo 11

25.10.2019 15:00 Zagreb Dubrava Tim Kabel – Međimurje
26.10.2019 15:00 Šibenik Šibenik s.d.d. – HNK Cibalia š.d.d.
26.10.2019 15:00 Zagreb Kustošija – BSK
26.10.2019 15:00 Dugopolje Dugopolje – Solin
27.10.2019 14:00 Zmijavci Croatia – GNK Dinamo II
27.10.2019 14:00 Split HNK Hajduk II – Sesvete
27.10.2019 14:00 Zagreb Rudeš – Hrvatski Dragovoljac
27.10.2019 14:00 Osijek Osijek II s.d.d. – HNK Orijent 1919

 

Kolo 12

02.11.2019 14:00 Vinkovci HNK Cibalia š.d.d. – HNK Orijent 1919
02.11.2019 14:00 Siget Hrvatski Dragovoljac – Osijek II s.d.d.
02.11.2019 14:00 Sesvete Sesvete – Rudeš
02.11.2019 14:00 Solin Solin – HNK Hajduk II
02.11.2019 14:00 Šibenik Šibenik s.d.d. – Kustošija
02.11.2019 18:00 Čakovec Međimurje – Dugopolje
03.11.2019 14:00 Zagreb GNK Dinamo II – Dubrava Tim Kabel
03.11.2019 14:00 Bijelo Brdo BSK – Croatia

Kolo 13

08.11.2019 13:30 Zagreb Dubrava Tim Kabel – BSK
09.11.2019 13:30 Zagreb Kustošija – HNK Cibalia š.d.d.
09.11.2019 13:30 Dugopolje Dugopolje – GNK Dinamo II
09.11.2019 13:30 Rijeka HNK Orijent 1919 – Hrvatski Dragovoljac
10.11.2019 13:30 Zmijavci Croatia – Šibenik s.d.d.
10.11.2019 13:30 Split HNK Hajduk II – Međimurje
10.11.2019 13:30 Zagreb Rudeš – Solin
10.11.2019 13:30 Osijek Osijek II s.d.d. – Sesvete

Kolo 14

22.11.2019 13:30 Sesvete Sesvete – HNK Orijent 1919
22.11.2019 18:00 Čakovec Međimurje – Rudeš
23.11.2019 13:30 Vinkovci HNK Cibalia š.d.d. – Hrvatski Dragovoljac
23.11.2019 13:30 Solin Solin – Osijek II s.d.d.
23.11.2019 13:30 Šibenik Šibenik s.d.d. – Dubrava Tim Kabel
23.11.2019 13:30 Zagreb Kustošija – Croatia
24.11.2019 13:30 Zagreb GNK Dinamo II – HNK Hajduk II
24.11.2019 13:30 Bijelo Brdo BSK – Dugopolje

Kolo 15

29.11.2019 13:30 Zagreb Dubrava Tim Kabel – Kustošija
29.11.2019 13:30 Siget Hrvatski Dragovoljac – Sesvete
30.11.2019 13:30 Dugopolje Dugopolje – Šibenik s.d.d.
30.11.2019 13:30 Rijeka HNK Orijent 1919 – Solin
01.12.2019 13:30 Zmijavci Croatia – HNK Cibalia š.d.d.
01.12.2019 13:30 Split HNK Hajduk II – BSK
01.12.2019 13:30 Zagreb Rudeš – GNK Dinamo II
01.12.2019 13:30 Osijek Osijek II s.d.d. – Međimurje

 

Kolo 16

06.12.2019 13:30 Siget Hrvatski Dragovoljac – Solin
06.12.2019 13:30 Zagreb Dubrava Tim Kabel – Croatia
07.12.2019 13:30 Vinkovci HNK Cibalia š.d.d. – Sesvete
07.12.2019 13:30 Rijeka HNK Orijent 1919 – Međimurje
07.12.2019 13:30 Dugopolje Dugopolje – Kustošija
08.12.2019 13:30 Osijek Osijek II s.d.d. – GNK Dinamo II
08.12.2019 13:30 Zagreb Rudeš – BSK
08.12.2019 13:30 Split HNK Hajduk II – Šibenik s.d.d.

Share