Prijateljske utakmice, Utakmice, Vijesti

Momčad Cibalije danas je odigrala ranije najavljen prijateljski susret s gostima iz Zagreba – NK Trnje. Trener Mladen Bartolović odlučio je pružiti priliku igračima koji nisu zaigrali protiv Hajduka, a među prvih jedanaest svoje mjesto napadu dobio je i Josip Barišić, 31-godišnji Osječanin koji se priključio našoj momčadi.

Upravo je on bio jedan od zaslužnih za prvi pogodak Cibalije jer je izborio kazneni udarac nakon što je srušen u gostujućem šesnaestercu, a priliku s bijele točke iskorištava Marko Mlakić. S minimalnom prednošću naša je momčad i otišla na predah.

U nastavku je došlo do promjena u sastavu pa su minutažu dobili vratar Čubić, Filipović, Oršolić, Marić, Križanović, Šarić, Berač i Božić, a unatoč još nekoliko prigoda, rezultat se do samog kraja nije mijenjao.

HNK Cibalia – NK Trnje 1:0

Strijelci: 1:0 Marko Mlakić(23′)

HNK Cibalia: Krstulović Opara, Karaula, Soldo, Kraljević, Vojković, Mrdeša, Mamić, Miličević, Mlakić, Barišić
Trener: Mladen Bartolović

Za vodstvo nebeskoplavih precizan je bio Marko Mlakić.HNK Cibalia – NK Trnje 1:0