Škola nogometa, Vijesti

Naši pioniri danas su odigrali zaostali i odgođeni susret 14. kola HT Prve lige u kojem su domaćin bili prvoplasiranoj momčadi – Dinamu.

Prvi dio protekao je bez pogodaka, no gosti iz Zagreba u nastavku u periodu od 12 minuta postižu dva pogotka i postavljaju konačnih 0:2. Mrežu vratara Sitara prvo je pogodio Bartol Barišić, dok pobjedu potvrđuje Tomislav Duvnjak.

Dinamo je sada povećao prednost ispred svojih pratitelja, a našim pionirima preostaje teška borba za ostanak.

HNK Cibalia – GNK Dinamo 0:2

HNK Cibalia: Sitar, Posavčić(od 69′ Jelić), Lukić, Stojić, Japundžić(od 62′ Valentić), Orlović(od 65′ Smolčić), Morovičanin, Ilijić(od 54′ Dragun), Čondrić, Dumančić, Filipović(od 64′ Žarić)
Trener: Robert Jelinić

GNK Dinamo: Zadro, Ivančin, Brekalo, Duvnjak, Jerbić, Barišić, Crnac(od 36′ Kanižaj), Novak, Baturina(od 45′ Rozić), Romac(od 69′ Razum), Mižić(od 51′ Doljanin)
Trener: Jozo Bandić