Utakmice, Vijesti

Već u šestoj minuti gosti su stigli do vodstva. Cibalijina obrana loše je reagirala, Gotal je pronašao Ofosua koji lakoćom zabija za vodstvo. Šest minuta kasnije novi pogodak. Ovaj put Gotal je bio strijelac i to nakon dobrog ubačaja Kitanovskog.

Domaćin je bio potpuno šokiran, a Puljani nisu propustili priliku potpuno ga dotući. U 22. minuti Čuljak je asistirao Kitanovskom koji podiže na 3:0.

Ako su se Vinkovčani i nadali nekom čudu u nastavku, vrlo brzo su smireni. U 50. minuti Ikić je napravio prekršaj nad Ofosuom, a dosuđen je kazneni udarac koji je Gotal pretvorio u pogodak.

Neposredno nakon što su Puljani povisili na 4:0, Cibalia je smanjila nakon lijepe akcije Miličevića i Kordića, no do kraja susreta rezultat se više nije mijenjao. U završnici je pocrvenio David Puclin koji će zbog toga propustiti drugi dvoboj ova dva kluba, u utorak u Kupu.