Utakmice, Vijesti

Nogometaši Cibalije u desetom kolu upisali su drugi uzastopni poraz, sedmi ukupno u ovoj sezoni. Cibalia je produžila niz bez pobjede u utakmicama protiv zaprešićkog Intera koji sada iznosi osam utakmica. Inter je pak upisao prvu pobjedu od slavlja nad Rudešom prije više od mjesec i pol dana.

Domaći sastav poveo je u 21. minuti nakon prekida. Nakon kornera nastala je gužva, na drugoj stativi najbolje se snašao Štrkalj koji je poentirao za 1:0. Nakon vodstva Cibalia je bila bolja, ali domaćinima nije išla realizacija pa nisu uspjeli povećati prednost.

I dok su svi čekali kraj prvog dijela, Inter je izjednačio. Blažević je na lijevom boku pronašao Mamića koji je probio stranu i ubacio u kazneni prostor, a za izjednačenje zabio je Šarić.

U drugom dijelu Inter je uspio postići pogodak i doći do preokreta. U 56. minuti vratar domaćih Brkić zakasnio je s izlaskom pa je srušio Rešetara koji je prije stigao do lopte. Izvođač najstrože kazne bio je strijelac izjednačujućeg pogotka Šarić, no Brkić se iskupio za svoju grešku i obranio je kazneni udarac. Ipak, odbijena lopta vratila se do Šarića koji je ovog puta precizan i postavlja konačan rezultat.