Prijateljske utakmice, Utakmice, Vijesti

Svoj nastup na ovogodišnjem izdanju Arena Cupa Cibalia je završila porazom od Borca iz Banja Luke. Momčad Mladena Bartolovića tako je na kraju zauzela 4. mjesto.

Borac je poveo već u 20. minuti kada je pred Ivana Brkića sam izbio Petar Kunić. Uspio je prebaciti našeg vratara te pogoditi mrežu za minimalnu prednost, a bio je to i rezultat s kojim se otišlo na predah.

Isti je igrač, iako uz puno sreće, još jednom strijelac bio u 62. minuti, a pobjedu sastava iz Banja Luke do kraja je samo potvrdio kapetan Nemanja Janičić. Ostao je usamljen nakon udarca iz kuta i u 79. minuti postavio konačnih 3:0.

Arena cup: CIBALIA vs BORAC 0:1

FK Borac Banja Luka je u utakmici za treće mjesto Arena cupa poveo 1:0 protiv HNK Cibalia Vinkovci.

Posted by Hrvatska nogometna televizija – HNTV on 31. siječnja 2018

Arena cup: CIBALIA vs BORAC 0:2

FK Borac Banja Luka vodi 2:0 protiv HNK Cibalia Vinkovci u utakmici za treće mjesto Arena cupa.

Arena cup: CIBALIA vs BORAC 0:3

U utakmici za treće mjesto na Arena cupu FK Borac Banja Luka vodi 3:0 protiv HNK Cibalia Vinkovci.

HNK Cibalia – FK Borac 0:3

Strijelci: 0:1 Kunić(20′), 0:2 Kunić(62′), 0:3 Janičić(79′)

Cibalia: Brkić, Soldo, Oršolić, Mrdeša, Mlakić, Karaula, Marić, Mamić, Kraljević, Filipović, Krstulović-Opara
Pričuve: Šubarić, Rubić, Karamarko, Muženjak, Dabro, Tomašević, Ikić, Kordić, Križanović, Vitaić, Dalipi, Peričić, Galić
Trener: Mladen Bartolović

Borac: Savatović, Kunić, Radulović, Puzigaća, Karić, Mahović, Kondić, Burazor, Zekanović, Janičić, Veselinović
Pričuve: Bajsić, Glišić, Danilović Ilija, Žeravica, Majkić, Čudić, Danilović Vladan, Zarić, Arsić, Ilić, Bunić
Trener: Igor Janković